13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 2C i 2D wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Kamilą Knot, Patrycją Kos-Laskowską oraz Katarzyną Wróbel przygotowali specjalny występ artystyczny, aby podziękować nauczycielom, wychowawcom oraz wszystkim pracownikom szkoły za ich codzienny trud, cierpliwość i zaangażowanie.
Podczas akademii nie zabrakło wzruszających wierszy, piosenek, chwil zadumy i wspomnień. Dzieci w piękny sposób wyraziły wdzięczność za serce, jakie nauczyciele wkładają w swoją pracę oraz za to, że każdego dnia wspierają ich w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu pasji.
To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów, ciepłych słów i wdzięczności, który na długo pozostanie w pamięci całej szkolnej społeczności.
