Z dumą informujemy, że podczas XXXI edycji miejskiej Gali „Młodzi Nieprzeciętni”, organizowanej corocznie przez Prezydenta Miasta Mielca, zostali również uhonorowani uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Na to szczególne wyróżnienie złożyły się sukcesy naszych uczniów w tegorocznych konkursach kuratoryjnych.
Certyfikaty Młodego Nieprzeciętnego i nagrody otrzymali laureaci i finaliści konkursów: Marlena Ptak, Szymon Dwojak, Eryk Pondo, Monika Wiącek, Emilia Lasek, Denis Larkin, Jessica Larkin, Milena Leś, Bartosz Żarkowski, Zuzanna Działo, Alicja Działowska
Milena Maria Leś to Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu.
Prezydenta Miasta Mielca p. Radosław Swół wręczył Certyfikaty Nieprzeciętnego Nauczyciela opiekunom nagrodzonych uczniów: p. Beacie Machnik-Babuli, p. Urszuli Bar, p. Krystynie Dziekan, p. Natalia Kolin, p. Małgorzacie Pazdro, p. Paulinie Cioch- Pietryce, p. Małgorzacie Robak, p. Barbara Stępień, p. Anecie Wydro.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym Uczniom, ich Rodzicom, Dyrekcji szkoły i Nauczycielom!
