Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I–VII

Informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I–VII odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2026 r., o godzinie 9.30. Spotkania z wychowawcami oraz rozdanie świadectw będą miały miejsce w salach lekcyjnych.