Uczennice SP 13 Laureatkami Konkursu Matematycznego.

Uczennice naszej szkoły  Hania Chlost i Dominika Barszcz z klasy Vb  zostały laureatkami II edycji Miejskiego Konkursu Matematycznego  klas 5 „ Mielecka Matematyka”

Konkurs kierowany jest do wszystkich uczniów klas V szkół podstawowych z terenu Gminy Miejskiej Mielec i przebiega w dwóch etapach.

I etap – etap szkolny, wyłania dwóch uczniów , którzy reprezentują szkołę w etapie II – miejskim. Dziewczynki uzyskały największą ilość punktów w I etapie – szkolnym spośród 21 uczniów ).

 W II etapie – miejskim brało udział 23 uczniów z mieleckich szkół podstawowych. Wyłoniono 9 laureatów a wśród nich nasze uczennice Hanię  i Dominikę .  Tu gratulacje dla Hani, która uzyskała najlepszy wynik w  II etapie konkursu .

Laureaci z rąk p. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu , gdzie odbyło podsumowanie Konkursu „ Mielecka Matematyka” otrzymali dyplomy i nagrody.

 Gratulacje dla uczennic za osiągnięcie wysokiego wyniku w konkursie i  życzymy im dalszych sukcesów !

https://photos.app.goo.gl/jRpBuKr9UDjjBWgUA