SZKOŁA BEZ DWONKÓW

Twoje IP:3.136.20.167

Szkoła Podstawowa nr 13 dołącza do organizowanej mieleckiej zbiórki elektrycznych śmieci, z której dochód zostanie przekazany na turnus rehabilitacyjny dla dwuletniej Łucji Kwarciany. Zainteresowanych uczniów, rodziców i nauczycieli prosimy o przynoszenie do szkoły elekrośmieci małych rozmiarów oraz zużytych baterii w terminie 21–23 października, natomiast duże gabaryty należy zawozić 24 października w trakcie miejskiej zbiórki obok Biblioteki SCK.

SZKOLNA ZBIÓRKA

Termin – 21 – 23 października

Elektrośmieci i baterie można zostawić w czasie pracy szkoły - w godzinach 7- 18.

Miejsce szkolnej zbiórki – przy głównym wejściu, pod schodami

Pozostawienie elektrośmieci proszę zgłosić poprzez dziennik elektroniczny ( rodzic) do pedagoga - Katarzyny Zemmel (umożliwiając „podziękowanie” uczniowi za udział w zbiórce:)

MIEJSKA ZBIÓRKA

Miejska zbiórka prowadzona będzie we czwartek 24 października na parkingu przy ul. Solskiego/Grunwaldzkiej (pomiędzy Biblioteką Miejską SCK, a boiskiem MOSiR) w godzinach 11:00-18:00. W trakcie zbiórki można będzie oddać większy sprzęt RTV i AGD, mniejsze elektroodpady, a także zalegające w domu stare baterie.

Do udziału w zbiórce zapraszają - Prezydent Miasta Mielca wraz z Fundacją Odzyskaj Środowisko.

Łucja, to 2-letnia mieszkanka naszego miasta, która urodziła się z wadą serduszka oraz podejrzeniem zespołu Downa. W sierpniu bieżącego roku przeszła poważną operację serca. Rehabilitacja pozwoli na poprawę jej funkcjonowania oraz samodzielne życie.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w naszą akcję. Liczy się każdy elektroodpad, nawet ten najmniejszy!

Katarzyna Zemmel