SZKOŁA BEZ DWONKÓW

Twoje IP:3.149.231.97

Dnia 25 września 2024 roku uczniowie klas 1b i 2c wzięli udział w wycieczce rekreacyjnej do Ranczo Pstrągowa. Celem wyjazdu było spędzenie aktywnego dnia na świeżym powietrzu, promowanie zdrowego stylu życia, udział w warsztatach kucharskich oraz integracja zespołów klasowych.

Dzień rozpoczął się od warsztatów kulinarnych z pieczenia proziaków. Dzieci miały okazję poznać historię tego smacznego chlebka, a następnie samodzielnie go zrobić. Następnie dzieci uczestniczyły w zabawach na torze linowym zwanym małpim gajem, spędzili czas na torze pontonowym i byku rodeo. Wspólnie karmili zwierzęta w mini zoo oraz uczestniczyli w letnim kuligu na saniach z kołami. Mieli możliwość odwiedzenia indiańskiego namiotu tipi. Na zakończenie wycieczki odbyło się wspólne biesiadowanie: jedzenie kiełbasek i picie ciepłej herbatki oraz wspólne rozmowy, gdzie uczniowie mogli podzielić się wrażeniami z całego dnia. Była to doskonała okazja do integracji, relaksu i aktywnego wypoczynku.

Pełni energii i uśmiechnięci uczniowie wrócili do szkoły z nadzieją na kolejne wspólne wyjazdy!