Twoje IP:18.119.118.97

W kwietniu 2024 uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego „The Big Challenge”. Jest to konkurs skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz 1- szych liceów ogólnokształcących. Głównym celem konkursu jest zachęcanie dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego poprzez zabawę.

Konkurs odbył się w dniach od 8 do 12 kwietnia, miał nowatorską formę online i odbył się w szkolnej klasopracowni informatycznej. Arkusz składał się z 55 pytań. Pytania były podzielone na 3 kategorie, według poziomu trudności: 25 pytań łatwych, 15 pytań średnio-trudnych i 15 pytań trudnych. Najtrudniejsze pytania przynosiły najwięcej punktów, a za każdą błędną odpowiedź odejmowano jedną czwartą przyznanych punktów. Konkurs odbył się na czterech poziomach: poziom 1 – klasy 4-te i 5-te, poziom 2 – klasy 6-te, poziom 3 – klasy 7-me i poziom 4 – klasy 8-me.W naszej szkole do konkursu przystąpiło73 uczniów. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swój poziom języka angielskiego, ale także zmierzyć się z rówieśnikami z całej Polski, a nawet Europy.

W tym konkursie nie ma przegranych, dla każdego uczestnika przygotowano nagrody, które rozdano na Apelu Samorządu Uczniowskiego w dn. 18 czerwca.

Poziom 1 – uczniowie klas 4-tych i 5-tych

I miejsceDenis Larkin, 5B, opiekun - A. Tarczoń

II miejsceFabian Niedbała, 4C, opiekun - A. Tarczoń

III miejsce Emily Zielinsky, 4C, opiekun - A. Tarczoń

Poziom 2 – uczniowie klas 6-tych:

I miejsceKamil Zboch, 6A, opiekun - M. Robak

II miejsceMiłosz Kużdżał, 6A, opiekun - M. Robak

II miejsceJessica Larkin, 6C, opiekun - K. Dziekan

III miejsceLena Giera, 6C, opiekun - K. Dziekan

Poziom 3 – uczniowie klas 7-mych:

I miejsceŁukasz Batog, 7B, opiekun - M. Robak

II miejsceBartosz Piechota, 7B, opiekun - M. Robak

III miejsceGabriela Banaś, 7B, opiekun - M. Robak

Poziom 4 – uczniowie klas 8-mych:

I miejsce: – Nikola Niedbała, 8A, opiekun - K. Dziekan

II miejsce: – Liliana Blicharz, 8A, opiekun - K. Dziekan

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!