REKRUTACJA  

dwujezyczna

   

SZKOŁA BEZ DWONKÓW  

   

FACEBOOK  

fb

   

NARODOWE CZYTANIE  

nprcz logotyp podstawowy rgb

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

4722666
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
1438
3989
8312
22276
41079
92737
4722666

Forecast Today
3384

Online (15 minutes ago):35
35 guests

Twoje IP:3.139.237.30
   

Urząd Miejski  

   

Szukaj w serwisie...  

   

W dniu 10 czerwca klasa 4A wraz z wychowawcą i opiekunami - D. Partyńska - Salamaga, B. Gola, B. Stępień - udała się na wycieczkę do Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Pogoda dopisywała uczestnikom wyprawy - było ciepło i słonecznie. W końcu po tak długiej przerwie, klasa mogła spędzić ze sobą trochę wolnego czasu, integrując się we wspólnych zabawach, spacerując i zwiedzając ogromną połać parku etnograficznego.

Najpierw klasa zwiedziła wraz z przewodnikiem najciekawsze miejsca muzeum, poznając dawne życie i tradycje ludzi z przełomu XIX i XX wieku, następnie udała się na warsztaty pt. “Jak Wojtek został strażakiem”. Ta część przysporzyła najwięcej emocji. Klasa została podzielona na 4 grupy, które zmierzyły się ze sobą w strażackiej konkurencji, pokonując trasę z przeszkodami.

Po wspólnych zabawach przyszedł czas na odpoczynek i kiełbaski z grilla. Był to dzień pełen wrażeń, a wszyscy wrócili szczęśliwi i zadowoleni.

https://photos.app.goo.gl/4HXBkPdPkyacLwLy7

   
© by Sp13.