Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

0837087
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
118
619
5113
6629
15383
29871
837087

Forecast Today
696

Online (15 minutes ago):6
6 guests

Twoje IP:3.209.80.87
   

POLinfo  

   

CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA

   
Działalność świetlicy szkolnej
Numer telefonu do świetlicy szkolnej: 17 773 82 92


Świetlica szkolna prowadzi działalność opiekuńczo - wychowawczą i dydaktyczną w trzech grupach: I - od 6:30 do 8:00, II i III - od 11:30 do 17:00. Dwa pomieszczenia wraz z zapleczem podzielone na kąciki tematyczne są wyposażone w telewizor, video, sprzęt sportowo - rekreacyjny, stosowne gry dydaktyczne i materiały biurowe.


Zajęcia świetlicowe, w których uczestniczą głównie dzieci klas 0 - IV, ukierunkowane są na: wyrabianie nawyków higieny i czystości, upowszechnianie zasad kultury zdrowotnej, współżycia i współdziałania w grupie oraz kształtowanie postaw prorodzinnych, proekologicznych i patriotycznych. W pracy wychowawczynie stosują elementy socjoterapii. Pomagają uczniom mającym trudności w nauce wyrównywać braki edukacyjne. Prowadzą również zajęcia teatralne, muzyczno - taneczne, plastyczno - techniczne, sportowe i informatyczne, rozwijając wszechstronne zamiłowania i uzdolnienia uczniów. Nasze występy teatralne w szkole, w zaprzyjaźnionym przedszkolu i Domu Opieki Społecznej cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności. Dzieci korzystające ze świetlicy chętnie biorą udział w licznych konkursach na różnych szczeblach, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Od kilku lat jesteśmy laureatami wojewódzkiego konkursu "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa".

W szkole działa stołówka, w której wydawane są obiady dla chętnych uczniów naszej szkoły, gimnazjum, nauczycieli i osoby z zewnątrz. Istnieje możliwość nabycia obiadów sponsorowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu.

   
© by Sp13.