Wirtualny spacer po SP13 w Mielcu to innowacyjny projekt, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, przed ekranem swojego monitora możesz zwiedzić naszą szkołę.

Poruszanie się po panoramach:
1. Kliknij strzałkę w lewo, aby obrócić panoramę w lewą stronę.
2. Kliknij strzałkę w prawo, aby obrócić panoramę w prawą stronę.
3. Panoramę możesz obrócić również za pomocą myszki.
4. Kliknij zakręconą strzałkę, aby włączyć/wyłączyć automatyczne obracanie panoramy.
5. Kliknij w zaznaczone (czerwone) punkty, aby przemieszczać się pomiędzy obszarami.

(kliknij)

Celem tego serwisu jest przedstawienie szkoły osobom chętnym do kontynuowania w niej swojej dalszej edukacji.

Przed wyborem szkoły warto zapoznać się z jej układem i wyposażeniem pracowni lekcyjnych. Projekt ten ci to umożliwia. SP 13  w Mielcu to jedyna podstawówka, która oferuje możliwość wirtualnego zwiedzenia każdej sali.

Do stworzenia tego projektu wykonano około 600 zdjęć, z których powstało 60 panoram w technologii Flash połączonych w wirtualny spacer.

Wirtualny spacer wykonali uczniowie technikum informatycznego Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, nasz były uczeń Daniel Nagaś i Piotr Mazurkiewicz. Koordynatorem projektu jest Wiesław Zieliński.

Twoje IP:54.90.207.75