BIP  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

   

Statystyki  

0540191
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
442
1127
2732
5693
18350
24704
540191

Forecast Today
1104

Online (15 minutes ago):33
33 guests

Twoje IP:54.92.163.105
   

Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
Tytuł „Uczeń Roku 2007/2008” otrzymali:

  • na poziomie klas czwartych:
    Agnieszka Siry - średnia ocen 5,7 i zachowanie wzorowe
    Aneta Stachnik - średnia ocen 5,7 i zachowanie wzorowe
  • na poziomie klas piątych:
    Gabriela Bar - średnia ocen 5,3 i zachowanie wzorowe
    Jagoda Głowacka - średnia ocen 5,3 i zachowanie wzorowe
    Dorota Serafin - średnia ocen 5,3 i zachowanie wzorowe
  • na poziomie klas szóstych:
    Monika Mieszkowska - średnia ocen 5,7 i zachowanie wzorowe
    Michał Szantula - średnia ocen 5,7 i zachowanie wzorowe


Konkursy przedmiotowe - I etap edukacyjny

Konkurs Ekologiczny "Mnie ta Ziemia od innych droższa"
wyróżnienie - Julia Brzdęk, Wiktoria Skrzyniarz
opiekun - Renata Grochocka.

VIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa"
I miejsce - Aleksandra Misiak, Wiktoria Słomba;
III miejsce - Aleksandra Bierzyńska
wyróżnienie - Wiktoria Skrzyniarz
opiekun - Lucyna Kostecka, Anna Rogóż.

Konkursy przedmiotowe - II etap edukacyjny

Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
laureat - Dariusz Stachnik , opiekun Barbara Stępień i Małgorzata Pazdro;
finalista - Konrad Snopkowski,opiekun - Małgorzata Siry i Małgorzata Pazdro,

Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Humanistyczny Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
finalistka - Klaudia Reipold, opiekun - Józefa Skop

XVII Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2008"
laureat - Aneta Stachnik
wyróżnienie - Eryk Lorynowicz, Joanna Trebska, Dariusz Stachnik, Patrycja Małek
wynik bardzo dobry - Agnieszka Siry, Konrad Snopkowski, Agnieszka Truniarz
opiekun - Małgorzata Siry, Barbara Stępień,

Miejski Konkurs Matematyczny Klas Czwartych
laureaci - Agnieszka Siry, Agnieszka Trumniarz, Sylwia Łachut, Aneta Stachnik
opiekun - Małgorzata Siry i Barbara Stępień,

Miejski Konkurs Matematyczny Klas Piątych
laureaci - Agnieszka Siry, Jagoda Głowacka, Dorota Serafin, Patrycja Małek, Konrad Snopkowski
opiekun - Małgorzata Siry i Barbara Stępień,

Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas Szóstych
laureaci - Dariusz Stachnik, Michał Szantula, Eryk Bajger, Aneta Czuchra, Jakub Świątek
finaliści - Joanna Trębska, Monika Mieszkowska
opiekun - Małgorzata Siry, Barbara Stępień

Miejski Konkurs Informatyczny Szkół Podstawowych "Mistrz zastosowań komputera"
IV miejsce zespół w składzie: Dariusz Stachnik, Michał Szantula, Aneta Czuchra
opiekun - Aleksandra Drozdowska.

Konkursy artystyczne i turnieje wiedzy

Powiatowy Konkurs "Śpiewać każdy może"
wyróżnienie - Sylwia Łachut, Weronika Skop
opiekun - Ewa Ziemba-Ząbek

   
© by Sp13.