3811900
3811900

Twoje IP:3.145.74.54

Sukcesy uczniów klas od I do III

1. Szkolny Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji dziecięcej” przygotowany przez Agatę Durej i Celinę Rojowską: I miejsce - Mikołaj Mikrut z kl. II a (opiekun Agata Durej), II miejsce - Magdalena Sudoł z kl. III a, III miejsce - Marek Misiak z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
  2. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji dziecięcej”: I miejsce - Mikołaj Mikrut z kl. II a (opiekun Agata Durej)
  3. Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich „Szkolny Pitagoras”: I miejsce - Patryk Kardaś (opiekun Renata Grochocka), II miejsce - Maciej Węgrzyn z kl. III a, III miejsce Sylwia Makuch z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
  4. Szkolny Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich „ Mistrz Ortografii”: I miejsce- Natalia Występek, III miejsce - Oliwia Chęcińska z kl. III b (opiekun Renata Grochocka), II miejsce - Kalina Kużdżał z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
  5. Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecich Klas: laureatka - Natalia Występek z kl. III b (opiekun Renata Grochocka)
  6. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”: wyróżnieni - Patryk Kardaś, Mikołaj Brzana, Paweł Nowosiadło (opiekun Renata Grochocka)
  7. Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny Trzecich Klas Komiks ekologiczny : III miejsce - Anna Machniak z kl. III b (opiekun Renata Grochocka), Kornelia Gruz z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
  8. Miejski Konkurs Biblioteczny: wyróżnienie - Julia Iwasieczko z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
Lp. Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Tytuł
1. Język angielski Małgorzata Ogórek 6 a Małgorzata Robak Laureat