BIP  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

   

Statystyki  

0539372
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
750
1163
1913
5693
17531
24704
539372

Forecast Today
1320

Online (15 minutes ago):40
40 guests

Twoje IP:54.166.207.223
   

Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Sukcesy uczniów klas od I do III

  1. Szkolny Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji dziecięcej” przygotowany przez Agatę Durej i Celinę Rojowską: I miejsce - Mikołaj Mikrut z kl. II a (opiekun Agata Durej), II miejsce - Magdalena Sudoł z kl. III a, III miejsce - Marek Misiak z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
  2. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji dziecięcej”: I miejsce - Mikołaj Mikrut z kl. II a (opiekun Agata Durej)
  3. Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich „Szkolny Pitagoras”: I miejsce - Patryk Kardaś (opiekun Renata Grochocka), II miejsce - Maciej Węgrzyn z kl. III a, III miejsce Sylwia Makuch z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
  4. Szkolny Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich „ Mistrz Ortografii”: I miejsce- Natalia Występek, III miejsce - Oliwia Chęcińska z kl. III b (opiekun Renata Grochocka), II miejsce - Kalina Kużdżał z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
  5. Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Trzecich Klas: laureatka - Natalia Występek z kl. III b (opiekun Renata Grochocka)
  6. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”: wyróżnieni - Patryk Kardaś, Mikołaj Brzana, Paweł Nowosiadło (opiekun Renata Grochocka)
  7. Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny Trzecich Klas Komiks ekologiczny : III miejsce - Anna Machniak z kl. III b (opiekun Renata Grochocka), Kornelia Gruz z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
  8. Miejski Konkurs Biblioteczny: wyróżnienie - Julia Iwasieczko z kl. III a (opiekun Lucyna Kostecka)
Lp. Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Tytuł
1. Język angielski Małgorzata Ogórek 6 a Małgorzata Robak Laureat
2. Język angielski Marcel Snopkowski 7 a Barbara Rokosz Laureat
3. Historia Jakub Borzęcki 6 a Joanna Grzebyk Laureat
4. Historia Stanisław Czaja 7 a Urszula Bar Finalista
5. Matematyka Robert Spyra 7 a Barbara Stępień Laureat
6. Matematyka Szczepan Wardzała 7 a Barbara Stępień Finalista
   
© by Sp13.