Sukcesy naszych uczniów w konkursach kuratoryjnych

Informujemy, że czworo uczniów naszej szkoły osiągnęło sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Serdecznie gratulujemy laureatom i finalistom,  ich rodzicom i nauczycielom – opiekunom.

Tabela przedstawia osiągnięcia uczniów z poszczególnych przedmiotów.

Lp. Przedmiot Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela Tytuł
1. Język angielski Małgorzata Ogórek 5a Małgorzata Robak laureat
2. Język angielski Dawid Rusin 5a Małgorzata Robak finalista
3. Matematyka Szczepan Wardzała

6a

Barbara Stępień laureat
4. Losy żołnierza i dzieje
oręża polskiego w latach 1768- 1864
Stanisław Czaja 6a Urszula Bar laureat

Laureaci i wyróżnieni w konkursach przedmiotowych i artystycznych klas I - III             w roku szkolnym 2016/2017

Kacper Kopacz, klasa III a – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas I-III; opiekun: p. Marta Nagaduś - Dziekan

Amelia Drozdowska, klasa III a – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas I - III; opiekun: p. Marta Nagaduś - Dziekan

Kacper Kopacz, klasa III a – laureat Międzyszkolnego Konkursu Polonistycznego           Klas I-III; opiekun: p. Marta Nagaduś - Dziekan

Drużyna złożona z uczniów klasy III a w składzie: Gabriela Jędruch, Karolina Rzeźnik, Patryk Biela, Kamil Kowalski i z uczniów klasy III c w składzie: Nikola Stachura, Wiktoria Rydza, Eryk Kogut, Dawid Kondel – II miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Sportowej Klas III; opiekunowie: p. Marta Nagaduś - Dziekan i p. Lucyna Kostecka                            

Jagoda Romanek z kl. III a i Amelia Niemczyk z kl. III c - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Edukacji Środowiskowej Klas III w części literacko - plastycznej za wykonanie komiksu o treści ekologicznej „Chrońmy powietrze”; opiekunowie: p. Marta Nagaduś-Dziekan i p. Lucyna Kostecka

Agnieszka Rżany, klasa II a – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”; opiekun: p. Agnieszka Kubik

Paweł Nowosiadło, klasa II b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”; opiekun: p. Renata Grochocka

Amelia Niemczyk, klasa III c - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”; opiekun: p. Lucyna Kostecka

Nikola Stachura, klasa III c – laureatka Miejskiego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas III Szkoły Podstawowej; opiekun: p. Renata Dybska

Natalia Występek, klasa II b - laureatka Miejskiego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas III Szkoły Podstawowej; opiekun: p. Renata Grochocka

Natalia Występek, klasa II b – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2017; opiekun: p. Renata Grochocka

Konkursy artystyczne:

Amelia Pęgiel, klasa I b - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego                             pt. „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”; opiekuowie: p. Anna Rogóż                                 i p. Kazimiera Pazdro

Anna Machniak, klasa II b - - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego                             pt. „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”; opiekuowie: p. Anna Rogóż                                 i p. Kazimiera Pazdro

Amelia Niemczyk, klasa III c – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”; opiekun: p. Lucyna Kostecka

Agnieszka Rżany, klasa II a – laureatka Miejskiego Konkursu Bibliotecznego pt. „Projekt okładki lektury szkolnej”; opiekun: p. Agnieszka Kubik

Julia Skop, klasa II a – wyróżnienie w Miejskim Konkursie Bibliotecznym                             pt. „Projekt okładki lektury szkolnej”; opiekun: p. Agnieszka Kubik

Anna Machniak, klasa II b - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Bibliotecznym                             pt. „Projekt okładki lektury szkolnej”; opiekun: p. Renata Grochocka

Barbara Górak, klasa III c - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Bibliotecznym                             pt. „Projekt okładki lektury szkolnej”; opiekun: p. Lucyna Kostecka

Maja Zboch, klasa III c – zdobyła nagrodę w Powiatowym Konkursie Ekologicznym pt. „Najpiękniej jest u nas … w powiecie mieleckim”; opiekun: p. Lucyna Kostecka

Amelia Niemczyk, klasa III c – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ekologicznym pt. „Najpiękniej jest u nas … w powiecie mieleckim”; opiekun: p. Lucyna Kostecka

   

Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

InterKl@sa  

   

Edukacja przez Szachy  

   

Statystyki  

0366074
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
181
645
2047
4461
10999
22187
366074

Forecast Today
456

Online (15 minutes ago):50
50 guests

Twoje IP:54.227.48.147
   
   

Translator  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 
   
© by Sp13.