NASZA SZKOŁA CZEKA NA CIEBIE.  

   

fb

   

   

Urząd Miejski  

   

Edukacja przez Szachy  

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

2954779
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
1521
1821
7108
8651
1521
59520
2954779

Forecast Today
1992

Online (15 minutes ago):33
33 guests

Twoje IP:35.172.230.154
   

Szukaj w serwisie...  

   

REKRUTACJA 2023/2024

 Zapisy do SP nr 13 na rok szkolny 2023/2024

   

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY - wskazówki pozwalające zwiększyć bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym

„Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego w życiu twojej pociechy otwiera się nowy rozdział. Dziecko stopniowo poznaje nowe środowisko i coraz bardziej się usamodzielnia. Zanim pozwolisz maluchowi samemu chodzić do szkoły, pamiętaj o szczegółowym zaplanowaniu codziennej trasy i dokładnie prześledź czyhające na niej niebezpieczeństwa. Należą do nich przede wszystkim duży ruch samochodowy, ograniczona widoczność i brak przejść dla pieszych. Przed rozpoczęciem roku szkolnego dowiedz się jak najwięcej o tym, jak przygotować dziecko do uczestnictwa w ruchu drogowym.”

https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/bezpieczenstwo-dzieci-w-ruchu-drogowym

Dziecko na rowerze – poradnik dla rodziców

„Jazda na rowerze sprawia dzieciakom nie tylko masę frajdy, ale też wspomaga ich rozwój. Podczas poruszania się jednośladem twoja pociecha musi skoordynować różne rodzaje ruchu, utrzymać równowagę, a przy tym nie stracić orientacji. To odpowiedzialne zadanie rozwija zdolność koncentracji, siłę mięśni i wytrzymałość. Na dodatek rower to tani i przyjazny środowisku środek transportu. Często dzieci same z siebie wyrażają chęć dojeżdżania samodzielnie do szkoły. Z tego artykułu dowiesz się od jakiego wieku jest to możliwe i jak przygotować na to siebie i dziecko, tak by droga do szkoły była bezpieczna.”

Czytaj:  https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/rowerem-do-szkoly

Zachęcamy do przeczytania artykułów, tym bardziej, że coraz więcej naszych uczniów korzysta z tego środka transportu – pedagodzy SP13.

Za udostępnienie artykułu dziękujemy Pani Katarzynie Wutzler.

   
© by Sp13.