VI a

1. Bator Dorota Monika 
2. Budzińska Kinga Katarzyna 
3. Bujak Natalia 
4. Folta Katarzyna Agnieszka 
5. Gołąb Krystyna Agnieszka 
6. Jakubowicz Angelika Krystyna 
7. Jeleń Karol Jacek 
8. Kiełb Monika Ewelina 
9. Kołodziej Piotr Paweł 
10. Kseń Wiktoria Julia 
11. Maziarz Igor Karol 
12. Mazur Łukasz Piotr 
13. Mojek Sebastian Albert 
14. Reuter Angelika Sylwia 
15. Rżany Daniel Marian 
16. Stachnik Grzegorz Roman 
17. Staszewska Ilona Karina 
18. Streb Mateusz Paweł


VI b

1. Bogudzki Jakub 
2. Jemioło Katarzyna Jolanta 
3. Kochanowski Konrad Bartłomiej 
4. Kłos Kamil 
5. Marnik Mateusz Józef 
6. Sobuś Krystian Zygmunt 
7. Sroka Radosław Mikołaj 
8. Surdej Katarzyna Justyna 
9. Szantula Szymon Daniel * 
10. Szypuła Tomasz Jan 
11. Tomecki Marcin Rafał 
12. Witas Kamil Daniel 
13. Wojciechowska Diana Sylwia 
14. Wolak Katarzyna Władysława 
15. Wydro Radosław Sebastian 


* Uczeń uzyskał tytuł "Wzorowy Absolwent 2007" i otrzymał statuetkę szkoły "Szczęśliwa 13"

VI c
1. Bosak Agnieszka Katarzyna 
2. Czachor Krzysztof 
3. Gaj Justyna Anna 
4. Gilowska Justyna Zofia 
5. Gudz Mateusz 
6. Jakubczyk Joanna Ola 
7. Kędzior Monika Elżbieta 
8. Kobos Katarzyna Maria 
9. Łuszcz Damian Kacper 
10. Mazur Wiktor Emanuel 
11. Mroczek Kamil * 
12. Mrozik Jakub 
13. Niedziela Ewa Magdalena 
14. Piątek Karolina Kinga 
15. Piechota Katarzyna Monika 
16. Pudło Magdalena Aleksandra 
17. Rodzik Filip Henryk 
18. Serafin Marcin Krzysztof 
19. Skaza Sylwia Paulina 
20. Wałek Paulina Elżbieta 


* Uczeń uzyskał tytuł "Wzorowy Absolwent 2007" i otrzymał statuetkę szkoły "Szczęśliwa 13"

   

Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

InterKl@sa  

   

Edukacja przez Szachy  

   

Statystyki  

0431671
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
367
579
5548
5548
16795
18801
431671

Forecast Today
552

Online (15 minutes ago):21
21 guests

Twoje IP:54.166.212.152
   
   

Translator  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 
   
© by Sp13.