Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

0616269
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
300
1005
5076
5991
15638
24696
616269

Forecast Today
1344

Online (15 minutes ago):28
28 guests

Twoje IP:54.146.206.127
   
VI a
1. Bator Iwona
2. Beska Andrzej
3. Biernacka Beata
4. Czekaj Łukasz
5. Kantowski Arkadiusz
6. Kłoda Natalia
7. Kos Iwona
8. Królikowski Jakub
9. Lorynowicz Konrad
10. Makarewicz Monika
11. Makuch Grzegorz
12. Nowak Mateusz
13. Rodzik Michał
14. Rogóż Marcin
15. Róg Mariusz
16. Sasor Łukasz
17. Skop Justyna
18. Soja Tomasz
19. Strzępa Małgorzata
20. Surman Paweł
21. Szewc Marta
22. Śliwa Grzegorz
23. Tylec Łukasz
24. Wałek Aleksandra
25. Więcek Igor
26. Wituła Elżbieta


VI b

1. Czajkowski Artur
2. Dudek Adrian
3. Gózek Patrycja
4. Hnat Paweł
5. Idem Iwona
6. Ilnicka Natalia
7. Jung Dominika
8. Kędzior Paweł
9. Lewandowska Danuta
10. Łuszcz Tomasz
11. Madej Justyna
12. Masajada Bartłomiej
13. Matusiak Michał
14. Myjak Adam
15. Piątek Anna
16. Piękoś Agnieszka
17. Rusin Małgorzata
18. Stefanowicz Ilona
19. Stręk Paulina
20. Strzelczyk Mateusz
21. Strzeszewska Joanna
22. Stypa Justyna
23. Szadkowski Tomasz
24. Szkutnik Grzegorz
25. Szewczyk Łukasz
26. Światowiec Adam
27. Wyka Maciej
28. Załucki Przemysław


VI c

1. Bielec Aneta
2. Cena Marika
3. Florek Katarzyna
4. Jędrzejowska Elżbieta
5. Kądzielawa Anna
6. Komaniecka Kinga
7. Krupa aweł
8. Kseń Kinga
9. Kubik Dominika
10. Kukułka Weronika
11. Kycior Kamil
12. Leś Dominik
13. Luberda Dariusz
14. Magda Karol
15. Miraś Katarzyna
16. Miśtura Krzysztof
17. Piwowar Wioletta
18. Przybułek Joanna
19. Puchała Natalia
20. Rajca Kamil
21. Streb Wojciech
22. Szyszka Konrad
23. Zięba Mateusz
24. Żytniak Agata

VI d

1. Bik Karol
2. Brzdęk Mateusz
3. Burczy Michał
4. Burek Szymon
5. Cebula Ewa
6. Chlebicki Kamil
7. Ciemięga Agata
8. Dręga Anna
9. Dziki Anna
10. Gac Kinga
11. Gromny Ewa
12. Gurdak Anna
13. Jemioło Łukasz
14. Jurek Dagmara
15. Jurkowski Łukasz
16. Kandzior Marta
17. Krupa Ewelina
18. Kośmider Iwona
19. Kozioł Anna
20. Magda Paulina
21. Rzeszutek Adrian
22. Słaby Arkadiusz
23. Szelest Iwona
24. Trznadel Janusz
25. Wiącek Joanna
VI e
1. Adamarek Angelika
2. Babiec Joanna
3. Białek Katarzyna
4. Czuchra Iwona
5. Gabriel Emilia
6. Jędrzejowski Kamil
7. Kaczkowska Iwona
8. Kasprzak Damian
9. Kępa Magdalena
10. Komaniecka Paulina
11. Kos Radosław
12. Łuckoś Wojciech
13. Małek Dariusz
14. Mazur Natalia
15. Michoński Krystian
16. Ortyl Bartosz
17. Papierski Rafał
18. Pęgiel Joanna
19. Porębny Dawid
20. Rado Paweł
21. Skrzypek Maciej
22. Sołtyk Sylwester
23. Świerczyńska Agnieszka
24. Tomczyk Anna
25. Tylutka Anna
26. Wójcik Damian

VI f

1. Bielat Marcin
2. Burek Szymon
3. Chamioło Barbara
4. Jagoda Mariola
5. Kardyś Paulina
6. Kołacz Iwona
7. Korzec Anna
8. Kozioł Anna
9. Kubik Piotr
10. Kusak Gabriela
11. Łakomski Kamil
12. Łaz Agnieszka
13. Magda Alicja
14. Michalski Jakub
15. Mojek Agnieszka
16. Niziołek Ewelina
17. Sablik Wojciech
18. Skrobisz Jakub
19. Szałaśny Małgorzata
20. Szura Krzysztof
21. Urban Karolina
22. Wolanin Paweł
23. Wydro Damian
24. Zielińska Edyta
25. Żarów Konrad
   
© by Sp13.