Twoje IP:3.14.246.254

Chociaż za oknem trzaskający mróz i z pewnością warto wybrać się na zabawę ze śniegiem w roli głównej, to na marzenia i wspomnienia o lecie zawsze jest dobry czas.

„Wehikułem czasu” wracamy do podsumowania konkursu plastyczno – literackiego pod takim właśnie tytułem - „Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!”

Zadaniem uczestnika konkursu kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020 było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej dowolny dzień z przeszłości lub przyszłości, który według wyobraźni i kreatywności autora pracy był lub będzie wyjątkowy.

Wśród przekazanych prac, tematami wiodącymi okazały się – wymarzone urodziny, wycieczka nad morze, w góry, do aquaparku, oceanarium, wycieczki w dalekie kraje – np. do Egiptu, udział w safari, ale też wspólna zabawa z rówieśnikami, spacery z rodziną i psem, wygrana w konkursie sportowym, spotkanie na ulicy wymarzonego auta – np. Bentleya, jazda na rowerze, wyprawa na księżyc czy „po prostu” sama możliwość skorzystania z wehikułu czasu.

Wasze prace stworzyły piękny katalog sposobów spędzania wolnego czasu i tylko możemy wszyscy sobie życzyć, aby jak najszybciej był możliwy do zrealizowania.

Dziękując uczniom oraz wspierającym ich rodzicom i nauczycielom, informujemy, że wyróżnienia w konkursie otrzymali autorzy prac plastycznych:

Alex Grzesik, Eryk Pondo, Igor Stachowicz, Jakub Pipała, Jakub Tara, Lena Miazga, Maja Rydza, Marlena Ptak, Zuzanna Woźniak, Aleksandra Sieroń, Tomasz Sieroń, Nadia Świć, Olgierd Barszcz, Oskar Głodzik, Piotr Podolski, Bartosz Żarkowski, Emilia Ortyl, Filip Bochenek, Emil Noch, Bianka Rusin, Karol Mazur, Karol Kręcigłowa, Szymon Zięba, Monika Wiącek, Maja Zboch, Julia Łysoń, Emilia Pszeniczna, Laura Filipowicz, Oliwia Zasowska, Gabriela Banaś, Wiktor Podolski, Milena Leś. Informujemy także, że za pracę literacką wyróżniony został Bartosz Piechota.

Za szczególne wsparcie i dopingowanie uczniów dziękujemy nauczycielom – Pani Agacie Durej, Pani Lucynie Kosteckiej oraz Pani Renacie Grochockiej.

Koordynatorzy szkolnej kampanii: Dorota Buczek - Kolanko i Katarzyna Zemmel