1947

Twoje IP:3.145.88.130

Przypominamy, że do 25 listopada 2020 r. dla MAI WATRACZ prowadzimy zbiórkę nakrętek z przeznaczeniem na pomoc w dofinansowaniu leczenia.

Czteroletnia Maja od urodzenia boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Szansę na jej zdrowie daje leczenie w European Institute Paleya.

Koszty koniecznych zabiegów i operacji są dla rodziców niemożliwe do udźwignięcia. Obserwując stronę https://www.siepomaga.pl/maja-watracz, śmiało możemy dziękować również Rodzicom naszych uczniów - dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce pieniężnej, a zachęcamy osoby zainteresowane, aby udało się Rodzicom Mai dysponować potrzebną na leczenie kwotą. Na dzień dzisiejszy jest to 71% potrzebnej sumy.

Zbiórka nakrętek jest jednym ze sposobów poszukiwania środków finansowych, dlatego też podjęliśmy się w szkole jej organizacji. Odzew Państwa, jak zawsze w takich sytuacjach, jest wspaniały i niezawodny. Już teraz wypełniliśmy 25 dużych worków, a do końca zbiórki jeszcze pozostało trochę czasu. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy już mają swój wkład w akcję. Dziękujemy za te olbrzymie worki i za te malutkie, bo każda odłożona nakrętka, to myśl o pięknym celu - o tym, że pomaga się potrzebującej osobie i myśl o Ziemi, o którą musimy się troszczyć. To świadectwa naszej społecznej dojrzałości.

Przypominamy, że nakrętki należy zapakować w reklamówkę, trwale przypiąć lub przykleić kartkę z nazwiskiem/ klasą/ ilością przekazanych nakrętek i pozostawić w pojemniku znajdującym się naprzeciw dyżurki szkolnej, przy głównym wejściu do szkoły.

Katarzyna Zemmel