42093

Twoje IP:34.201.18.139

POLinfo

Trzyletnia Maja od urodzenia boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Szanse na jej zdrowie daje leczenie w EuropeanInstitutePaleya.

Koszty koniecznych zabiegów i operacji są dla rodziców niemożliwe do sfinansowania, stąd prośba o pomoc do wszystkich. Każdego, kto chciałby pomóc finansowo, zapraszamy na stronę SIEPOMAGA:

W naszej szkole w dniach 15 października – 25 listopada 2020 r. organizujemy dla MAI zbiórkęnakrętek. Nakrętki należy zapakować w reklamówkę, trwale przypiąć lub przykleić kartkę z nazwiskiem/ klasą/ilością przekazanych nakrętek i pozostawić w wyznaczonym terminie w pojemniku znajdującym się naprzeciw dyżurki szkolnej, przy głównym wejściu do szkoły.

Zachęcamy również do wykonania plakatów promujących szkolną akcję. W tej sprawie prosimy zainteresowanych uczniów o kontakt:

klasy I – III – z pedagogiem - p. Katarzyną Zemmel

klasy IV – VIII – z pedagogiem - p. Dorotą Buczek - Kolanko.

Mai życzymy powrotu do zdrowia, Jej Rodzicom zrealizowania planu leczenia, a ofiarodawcom już dziś dziękujemy za wsparcie.

Dziękujemy Pani Annie Stawarz za zachęcenie nas do podjęcia się zbiórki i pomoc w jej przeprowadzeniu.

Organizatorzy:p. D. Buczek – Kolanko, p. B. Pyrz, p. K. Zemmel