Urząd Miejski  

   

Stan powietrza  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

1158879
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
495
673
1779
4586
10081
38685
1158879

Forecast Today
624

Online (15 minutes ago):11
11 guests

Twoje IP:3.236.8.46
   

POLinfo  

   

26 czerwca odbyło się oficjalne, nietypowe ze względu na pandemię i związane z nią ograniczenia, zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Nie było uroczystej akademii. Były natomiast pojemniki z płynem do dezynfekcji dłoni i ustawione krzesełka w zalecanej odległości. Dla poszczególnych klas zostały określone miejsca i godziny odbioru świadectw, ale tylko w rękawiczkach i maseczkach.

Ze względu na bardzo dobre warunki lokalowe, jakie posiada nasza szkoła, jedynie klasa ósma, w pełnym komplecie, przestrzegając reżimu sanitarnego, odbierała gratulacje i świadectwa w auli z rąk Pani Dyrektor i wychowawcy klasy Pani Małgorzaty Siry. W klasach 1 – 3 ich opiekunem była Pani Agnieszka Kubik. Dla ósmoklasistów był to ostatni dzień w murach tej szkoły, stąd w niejednym oku zakręciła się łezka, coś ścisnęło za gardło, mocniej zabiło serce, kiedy Pani Dyrektor T. Lechocińska - Ciupa dziękowała im za osiem wspólnie spędzonych lat, życząc spełnienia marzeń, pięknych miłości i tego, by byli dobrymi architektami swojej przyszłości.

Gromkimi oklaskami oraz statuetką „Szczęśliwa Trzynastka” podziękowano za współpracęPani Dyrektor Marii Greczce, która od nowego roku szkolnego przechodzi na emeryturę.

Niech zbliżające się wakacje pozwolą nam wszystkim na odpoczynek od codziennych obowiązków i dadzą inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Małgorzata Siry

„Do widzenia Przyjaciele

Wspólnych spraw mieliśmy wiele

Dziś ta nitka się urywa,

coś się kończy, a coś się zaczyna.”

https://photos.app.goo.gl/BNZSWwdei4a4eMSX6

   
© by Sp13.