Przez cały rok szkolny w „Trzynastce” organizowane są akcje charytatywne, których wspólnym przesłaniem jest hasło:„ Dobre uczynki dla ludzi, zwierząt i środowiska. Pomagać możesz na wiele sposobów.”

Nadszedł czas na podsumowanie „Zbiórki nakrętek”, przeznaczonej na pomoc dla „Domu Małego Księcia” w Lublinie. Jest to hospicjum,
w którym opieką objęte są bardzo chore dzieci. W tegorocznej zbiórce pobiliśmy dotychczasowe rekordy, wypełniając nakrętkami 21 worków. W naszej akcji udział brali nie tylko uczniowie „Trzynastki”, ale również przedszkolaki z PM nr 16, z pośród których szczególne podziękowanie należy się:

• Martynie Pietryce ( 6000 sztuk !!!! ),
  • Amelii Pszenicznej ( 4000 sztuk !!! )
  • i ich rodzicom.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej akcji.

W „Trzynastce” godnych uznania i gratulacji za nagromadzenie ponad 1000 nakrętek mamy wielu uczniów:

Klasa I a - Makuch Kinga;

Klasa Ib - Bochenek Jakub, Maruszak Martyna;

Klasa II a - Kołodziej Dawid ( 5040 sztuk !!), Borzęcki Jakub,
Kardaś Damian,Kozioł Gabriela, Luberda Mateusz, Łyczak Natalia, Sajek Rozalia

Klasa III a - Pieróg Weronika ( 5040 sztuk !! ), Ziętek Angelika;

Klasa IV a - Gruszka Grzegorz( 6450 sztuk!!! ); Kapinos Dominik,

Lech Gabriela, Leś Bartłomiej, Rusin Patryk, Sobczak Marcel,

Stachowicz Jakub;

Klasa IV b - Chrobak Jakub, Rzeszut Estella, Śmiatacz Aleksandra, Wiatrowska Oliwia

Klasa V a - Nycek Kacper ( 8000 sztuk !!!! )

Chrobak Kinga, Czachor Agnieszka, Kazimierska Martyna, Koba Dawid, Skrzyniarz Filip,

Klasa VI a - Jemioło Oskar , Ząbek Dominik, Majewska Anna;

Klasa VI b - Swół Natalia ( 5350 sztuk!!! ), Juras Kacper, Lonczak Patryk

W zbiórce udział wzięli prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły ze swoimi rodzicami. Nakrętki zostaną zamienione na pieniądze, które pomogą poprawić jakość życia chorym dzieciom.

D Z I Ę K U J E M Y !

Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:54.158.248.112