Urząd Miejski  

   

Stan powietrza  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

1121928
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
583
3474
13154
12714
11815
74562
1121928

Forecast Today
1344

Online (15 minutes ago):22
22 guests

Twoje IP:34.232.62.209
   

POLinfo  

   

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Przed nami bardzo trudny czas dla nas wszystkich, przede wszystkim jednak dla Was – Drodzy Uczniowie i dla Was - Drodzy Rodzice. Kształcenie i szeroko pojęta edukacja nabierają zupełnie innego wymiaru.

Przybrały zdalną formę, która w dzisiejszych czasach nie jest już niczym nowym i zaskakującym, zatem i nam się z pewnością powiedzie. Oprócz nabywania wiedzy i rozwiązywania wirtualnych kart pracy, pod nadzorem Waszych nauczycieli, w najbliższych tygodniach będziemy Was namawiać również do zwrócenia uwagi na zdrowie psychiczne, stanowiące warunek dobrostanu dla każdego z nas, w każdej sytuacji.

Na całym świecie toczy się walka o przetrwanie z niewidzialnym przeciwnikiem. Poza wiedzą formalną, postaramy się zatem przekazać wiedzę dotyczącą również tego, jak w tym trudnym okresie zadbać o swoje dobre psychiczne samopoczucie. Na początku każdego kolejnego tygodnia, na stronie szkoły, w materiałach dla rodziców, będzie pojawiać się krótki artykuł z cyklu- „Lekcje z uczuć” , a poprzez bezpośredni mailowy kontakt przekażę Wam - Uczniowie i Rodzice, wskazówki do wspólnej rozmowy dotyczącej treści tego artykułu.

 

Już dziś, dla wszystkich zainteresowanych uczniów „Trzynastki”, ogłaszamy konkurs plastyczny, związany z dbaniem o swoje zdrowie psychiczne. Należy wykonać pracę dowolną techniką plastyczną na jeden lub dwa wybrane przez siebie tematy:

1. „Jak przegonić smutek?”

2. „Portret radości”.

Zdjęcie wykonanej pracy należy wysłać na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a kiedy już do niej wrócimy - przynieść do szkolnego psychologa.

Gorąco apelujemy, aby w najbliższym czasie zostać w domu i skupić się na relacjach, emocjach i rzeczywistym kontakcie z domownikami.

Z życzeniami zdrowia i wszystkiego dobrego dla nas wszystkich,

psycholog szkolny - Milena Soboń   
© by Sp13.