Urząd Miejski  

   

Stan powietrza  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

1118477
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
606
1986
9703
12714
8364
74562
1118477

Forecast Today
1968

Online (15 minutes ago):34
34 guests

Twoje IP:3.230.154.129
   

POLinfo  

   

Zajęcia sportowo-rekreacyjne, socjoterapeutyczne, ale i zabawa na symulatorze lotu statkiem powietrznym, wirtualny spacer po Układzie Słonecznym czy warsztaty z tworzenia scenografii - to część z propozycji przygotowanych z myślą o dzieciach i młodzieży w okresie ferii.

Już 13 stycznia w województwie podkarpackim rozpoczną się ferie zimowe, które potrwają do 26 stycznia. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, którzy nie mają jeszcze planów jak wykorzystać czas wolny, zachęcamy do zapoznania się z atrakcjami przygotowanymi przez Urząd Miejski w Mielcu oraz Samorządowe Centrum Kultury.

W pierwszym tygodniu ferii w SCK odbędą się takie zajęcia jak: Jestem pilotem - zabawa na symulatorze lotu, warsztaty z tworzenia scenografii, warsztaty grafiki dziecięcej, akademia plastyczna, taneczna i teatralna. Dla młodych kinomanów, przygotowane zostały Filmowe Ferie w Galaktyce. W repertuarze znajdują się takie bajki jak Urwis czy Misiek i Chiński Skarb.

W Muzeum Regionalnym SCK (ul. Legionów 73) przygotowane zostały warsztaty nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców. Już w środę 15 stycznia odbędą się warsztaty artystyczne "Akwarelowy Świat", natomiast w drugim tygodniu ferii czekają kolejne interesujące propozycje warsztatów dla całej rodziny.

Warto także wspomnieć o propozycji Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu. Dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat zorganizowane zostaną wieczorki muzyczno-tematyczne - "Ferie Młodych Mielec", dodatkowo dla dzieci z mieleckiej Starówki czekać będą zajęcia socjoterapeutyczne.

W okresie ferii, w szkołach miejskich w godzinach 9.00 - 13.00 odbywać się będą zajęcia sportowo-rekreacyjne dla uczniów.

https://photos.app.goo.gl/P6CFg5v5N5xWQ9mD9

 

   
© by Sp13.