Stan powietrza

2047

Twoje IP:3.233.219.101

POLinfo

5 listopada w auli szkoły, w obecności pani dyrektor Beaty Machnik-Babuli, podsumowano projekt czytelniczy realizowany w klasach drugich. Uroczystość została przygotowana na podstawie książki R. Piątkowskiej pt. „Gang słodziaków”. Uczniowie klasy 2A pięknie przeczytali rozdział pt. „Królestwo”.

Słuchacze byli bardzo zainteresowani przygodami bohaterów, gdyż bezbłędnie odpowiadali na pytania związane z tekstem lektury. Prezentacja multimedialna, śpiewy i tańce drugoklasistów wprowadziły wszystkich w radosny nastrój, a trzyosobowe zespoły klasowe wykonywały powierzone zadania. Punktem kulminacyjnym uroczystości był pokaz prac, które wykonali uczniowie, wykorzystując materiały wtórne. Celem projektu było zainspirowanie uczniów do czytania oraz kształtowanie świadomości ekologicznej.

Dziękujemy wychowawczyniom klas drugich, uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie. Społeczność uczniowską zapraszamy do biblioteki szkolnej do działu nowości czytelniczych.