Twoje IP:3.209.80.87

POLinfo

CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA

W dniu 02.10.2019 r. klasa 2C, z okazji Dnia Chłopaka, wybrała się do kina na film pt. ,,Był sobie pies 2”. W filmie Bailey-bohater bestsellera ,,Był sobie pies”- powraca w kolejnym psim wcieleniu, aby wypełnić nową misję.

Mała Clarity June opuszcza dziadków oraz ich psa i wyjeżdża z matką do wielkiego miasta. Bailey powraca w nowym wcieleniu na czterech łapach i spotyka dorastającą Clarity. Wie, że jego misja nie została wypełniona - musi pilnować i strzec dziewczynki. Tym razem zrobi wszystko, aby pomóc ukochanej pani zrealizować marzenia i odnaleźć szczęście!

,,Był sobie pies 2” to film o poświęceniu oraz prawdziwej przyjaźni między zwierzęciem a człowiekiem. Podczas seansu dzieci bawiły się świetnie, chociaż nie brakowało również wzruszających momentów. Historia czworonożnego bohatera pozostanie im na długo w pamięci.

Opiekę nad uczniami w tym dniu sprawowały panie: Lucyna Kostecka i Paulina Sum.