0731906
731906

Twoje IP:54.146.98.143

Edukacja teatralna powinna być integralną częścią wychowania dzieci we współczesnym świecie. Pozwala ona wychować przyszłego aktywnego, wrażliwego odbiorcę sztuki, a także pomaga rozwijać inteligencję emocjonalną każdego dziecka.

Niedawno obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Dlatego też, uczniowie klasy 1A i 2A mieli okazję gościć p. Agnieszkę Koperę z Miejskiej Biblioteki Publicznej, która przedstawiła im nietypowy Teatrzyk Kamishibai pt. "Ogród dobrych słów". Dzieci śledziły spektakl z wielkim zainteresowaniem. Przedstawienie wywołało u nich uśmiech i zaciekawienie. Oglądając spektakl zauważyły, że proste ale często zapominane przez nas słowa: PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ dostarczają wiele radości. Spróbujmy zatem częściej używać wobec siebie tych niezwykłych słów, a świat stanie się zdecydowanie lepszy.