2072

Twoje IP:54.144.100.123

Każda pogoda jest dobra na wycieczkę na stadion! Dlatego też, uczniowie klasy IIA wraz z opiekunami p. Martą Kandzior i p. Beatą Golą odwiedzili piłkarzy FKS Stali Mielec. Mali kibice w towarzystwie Josipa Soljicia i Mateusza Spychały poznawali funkcje poszczególnych pomieszczeń klubowych: szatni, siłowni, gabinetu odnowy biologicznej, magazynu sprzętu sportowego oraz sali konferencyjnej. Była to świetna okazja aby podejrzeć codzienne klubowe życie. Mielecki stadion nie kryje przed nimi już żadnych tajemnic.

Piłkarze przeprowadzili również z dziećmi poważną rozmowę na temat zdrowej diety i zalet sportowego stylu życia. Zawodnicy, przykładem własnego życia i własnych doświadczeń, uczą wytrwałości i cierpliwości w pracy nad sobą, zachęcają do podjęcia aktywności fizycznej na co dzień oraz uczą jak ważna w życiu każdego człowieka jest zdrowa, właściwie zbilansowana dieta.

Na koniec spotkania uczniowie otrzymali pamiątkowe zdjęcia z autografami piłkarzy.