Twoje IP:18.226.96.61

PODZIĘKOWANIE za udział uczniów Szkoły Podstawowej nr 13, dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 16 oraz ich rodziców w akcji „DZIECI – DZIECIOM” – zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci poszkodowanych wskutek konfliktu na Ukrainie.

„Trzeba życzliwości i dobroci, żeby pomagać.

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.

Trzeba odwagi, żeby nie zważać na przeszkody,

wytrwale i do końca wyciągnąć przyjazną dłoń.”

W dniach 4 – 15 czerwca prowadziliśmy w naszej szkole zbiórkę przyborów szkolnych przeznaczoną dla poszkodowanych dzieci mieszkających na Ukrainie. Koordynatorem Akcji Dzieci-Dzieciom w Mielcu
i Rzeszowie była współpracująca z proboszczem lwowskiej katedry - Księdzem Janem Nikielem oraz Stowarzyszeniem „Przedszkola Przyszłości” -
dr n. med. Pani Ewa Jakubiec - Blajer z Rzeszowskiego Centrum Medycznego.

Organizatorzy akcji składają serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom – uczniom, rodzicom i nauczycielom. Wśród nich znaleźli się:

Julia Łysoń, Gabriela Wiącek , Konrad Rębisz, Alicja Markowska, Milena Leś, Lena Giera, Katarzyna Dudek, Monika Wiącek, Zuzanna Laskowska, Łukasz Batog, Alicja i Albert Kizino, Tomasz Pipała, Maja Chęcińska, Sylwia Makuch, Jakub Juras, Julia Iwasieczko, Gabrysia Jędruch, Krzysztof Graniczka, Nikola Kardyś, Kacper Surowiec, Krzysztof Batog, Amelia Drozdowska, Wiktoria Rydza, Gabrysia Krochmal, Bartosz Uzar, Wiktor Rębisz, Maciej Działowski, Dorian Wójcik, Agata Machnik, Karol Machnik, Kinga Makuch, Wiktor Pasierb, Basia Kmieć, Magda Muniak, Emilia Kulczyk, Kamil Kapinos, Aleksandra Sypek, Natalia Surowiec, Jakub Borzęcki, Anna Batog, p. Lucyna Kostecka.

Szkolni koordynatorzy

Elżbieta Kapała