Uczniowie klas I – III i starsi uczniowie z klas IV – VI, mieli okazję do szlifowania swoich tanecznych umiejętności podczas zabawy karnawałowej.

Zabawę dla uczniów, jak przystało na prawdziwy karnawał, poprowadził pan wodzirej – Mirosław Pietrzak Od wielu już lat punktem kulminacyjnym zabawy jest Konkurs na Króla i Królową Balu. W tym roku laureatami zostali: Zuzanna Skrobisz (klasa IV b) – Królowa Balu oraz  Hubert Wydro (klasa IV b) - Król Balu. Zwycięzcom gratulujemy!

O dopisujących uczniom humorach i ogromnym zaangażowaniu, nie tylko podczas zabawy, ale też w przygotowanie się do niej (stroje , makijaże) niech świadczy fotokronika.

Za zorganizowanie i poprowadzenie zabawy dziękujemy panu Mirosławowi Pietrzakowi, Radzie Rodziców, nauczycielom i wychowawcom.

Agata Durej

Barbara Stępień