Znakiem rozpoznawczym świąt Bożego Narodzenia jest choinka. Tradycja jej ubierania zaczęła się 400 lat temu w Alzacji. Zielone drzewko symbolizuje życie. Dawniej wszystkie ozdoby wykonywano w domu. Dzisiaj można je kupić w sklepie.

Uczniowie klasy I b, zauroczeni magią tych świąt, wykonali na zajęciach komputerowych piękne choinki w programie Paint, które później zostały wydrukowane kolorowym tuszem. Ale na tym nie koniec! Na zajęciach plastycznych uczniowie również „uruchomili” swoją wyobraźnię i stworzyli bożonarodzeniowe drzewka, które ubrali
w cudowne stroje, uszyte z lśniących koralików, kokardek, gwiazdek, bombek i łańcuchów.

Przepiękne prace pierwszaków, wykonane z wielką starannością, zdobią szkolny korytarz. Można je podziwiać obok sali nr 5.

Uczniowie klasy I b wraz z wychowawczynią, p. Martą Nagaduś - Dziekan, życzą Wszystkim radosnych, białych świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnego ciepła, woni choinki, wigilijnych potraw, sianka i dźwięków kolęd.

Twoje IP:54.227.48.147