W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości w naszej szkole odbędą się następujące uroczystości:
- w piątek 10 listopada na trzeciej godzinie lekcyjnej w auli odbędzie się uroczysta gala, na którą zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum oraz klasę siódmą szkoły podstawowej. Pozostałe klasy szkoły podstawowej mają akademię na pierwszej lekcji. Prosimy o punktualne przybycie, uroczystość rozpocznie się „równo z dzwonkiem”;
- w poniedziałek 13 listopada klasy drugie gimnazjum wraz z nauczycielami zapraszamy do świetlicy na „Śpiewanki patriotyczne”. Na drugiej lekcji klasy 2a, 2b i 2c. Natomiast klasy 2d i 2e zapraszamy na trzeciej lekcji;
- w poniedziałek 13 listopada klasy trzecie gimnazjum wraz z nauczycielami zapraszamy do sali historycznej nr 41 na projekcję filmu pod tytułem „Ja jedna zginę”. Na drugiej lekcji przyjdą klasy 3c i 3d, na trzeciej lekcji zapraszamy klasy 3a i 3b. Przed pokazem uczniowie zostaną zaznajomieni z bohaterką filmu, sanitariuszką Żołnierzy Wyklętych, Danutą Siedzikówną pseudonim „Inka”.
- Przypominamy, że w tych dniach, to jest piątek 10 listopada i poniedziałek 13 listopada, obowiązuje strój galowy z przypiętymi, własnoręcznie zrobionymi, kotylionami.

Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:54.158.248.112