W dniu 2 czerwca 2017 r. uczniowie klas szóstych z naszej szkoły z panią L. Kalkowską i  panią B. Stępień uczestniczyli w największym wydarzeniu edukacyjnym w naszym mieście - VII Mieleckim Festiwalu Nauki i Techniki na terenie Regionalnego Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania w Mielcu. Uczniowie oglądali pokazy, brali udział w warsztatach i wysłuchali wykładów popularnonaukowych. Najbardziej podobała się wystawa „Umysł przyłapany” przygotowana przez Centrum Nauki Kopernik , praktyczne zajęcia polegające na zaprezentowaniu naszej mieleckiej koncepcji wdrożenia nauki programowania za pomocą gry Scootiie Go!, oraz zajęcia z modelowania.  Szóstoklasiści obejrzeli również m. in. pokaz samochodów zabytkowych. Atrakcje festiwalu spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem dzieci i nauczycieli.

Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:54.158.248.112