Twoje IP:3.145.81.234

27 marca 2017 roku w naszej szkole, jak co roku, odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji dziecięcej”. W konkursie udział wzięło kilkunastu recytatorów. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zamiłowania do poezji. Z tej okazji klasa I a przygotowała inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”. Uczniowie słowem i gestem zaprezentowali się przed publicznością. Wszyscy uczestnicy konkursu pięknie recytowali wiersze o różnej tematyce. Nagradzani byli gromkimi brawami.

Jury w składzie: p. Agata Durej, p. Celina Rojowska, p. Katarzyna Dąbek i p. Lucyna Kostecka wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce - Wiktoria Rydza, kl. III c;

II miejsce - Barbara Górak, kl. III c, Sylwia Makuch - kl. II a;

III miejsce - Mikołaj Mikrut, kl. I a.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły panie: Agata Durej i Celina Rojowska.