Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:3.21.93.44

Biblioteka szkolna zorganizowała zbiórkę ciekawych, godnych polecenia książek, które są udostępniane uczniom w każdej chwili i z szybkim dostępem na wolnej półce. Dwudziestu czterech uczniów nieodpłatnie przekazało 124 przeczytane przez nich książki. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i zapraszamy do skorzystania z księgozbioru. Są to książki polecane przez Was. Nasi czytelnicy doskonale wiedzą, które egzemplarze są bestselerami!

Zasady wypożyczania są proste:

1. Książki wyłożone na półce są udostępniane za darmo każdemu chętnemu czytelnikowi.

2. Wystarczy podejść do regału, znaleźć coś interesującego dla siebie i … zacząć czytać.

3. Z wolnego księgozbioru można korzystać  na miejscu, w obrębie szkoły lub zabrać książkę do domu.

4.  Po skończeniu lektury odłóż swój egzemplarz na miejsce.

5. Jednorazowo możesz zabrać do domu 1 książkę.

6. Jeśli książka miałaby zostać z Tobą na zawsze, uzupełnij księgozbiór i za zgodą rodziców przynieś w to miejsce jakąś książkę od siebie. Zanim książka trafi na półkę, musi zostać oznaczona. Pamiętaj, przynieś ją najpierw do szkolnej biblioteki!

7. Szanujemy się nawzajem, więc postaraj się, by przyniesione z domu egzemplarze nie były zniszczone. Pomyśl, czy książka, którą chcesz oddać, jest ciekawa i godna polecenia. Takie powinny być wszystkie książki z naszego regału.

8. Dbamy o wszystkie oddane książki!

9. Darzymy Cię zaufaniem! Wierzymy, że będziesz odpowiedzialnie angażował się w naszą wspólną akcję.