Twoje IP:18.116.13.113

7 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny klas III pod hasłem „Mistrz Ortografii”. Rywalizacja ortograficzna składała się z dwóch etapów. Pierwszy etap wyłonił trzech najlepszych uczniów z każdej klasy, którzy przystąpili do zmagań o tytuł „Mistrza Ortografii”. W konkursie wzięło udział 9 uczniów. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnością zastosowania ich w praktyce. Komisja konkursowa wyłoniła  „Mistrza Ortografii”, którym został Kacper Kopacz z klasy III a.

Oto szczegółowe wyniki konkursu:

I miejsce – Kacper Kopacz, uczeń klasy III a; opiekun: p. Marta Nagaduś-Dziekan

II miejsce – Kacper Surowiec, uczeń klasy III a; opiekun: p. Marta Nagaduś-Dziekan

III miejsce – Wiktoria Rydza, uczennica klasy III c; opiekun: p. Lucyna Kostecka

III miejsce – Martyna Rudziewicz, uczennica klasy III a; opiekun: p. M. Nagaduś-Dziekan

Wyróżnienia otrzymali uczniowie:

Maja Zboch, uczennica klasy III c

Amelia Niemczyk, uczennica klasy III c

Kamil Kurgan, uczeń klasy III b

Klaudia Marek, uczennica klasy III b

Agata Machnik, uczennica klasy III b

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 17 marca. Uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor, Teresy Lechocińskiej-Ciupa gratulacje oraz dyplomy i nagrody.

Gratulujemy wszystkim doskonałych wyników!

Konkurs przeprowadziły panie: Lucyna Kostecka i Marta Nagaduś-Dziekan.