Twoje IP:3.15.147.53

Szanowni Państwo,

Dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców podjęła decyzję o przystąpieniu do programu: Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły, dzięki nawiązaniu współpracy z Organizacją Pożytku Publicznego OPP: Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”.

Celem współpracy jest pozyskanie dodatkowych funduszy na działalność statutową naszej szkoły pochodzące z 1,5% Państwa podatku.

Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych uczniów, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

Aby środki trafiły do naszej szkoły, podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać nr

KRS 0000270261 oraz cel szczegółowy: SP13 MIELEC 17296

Jako Rada Rodziców mamy wyjątkową i ważną relację ze szkołą i jesteśmy istotną częścią naszej społeczności. Możemy obserwować, jak nasze dzieci stają się coraz bardziej zaangażowane w naukę, zajęcia i zabawę.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 13 zapewnia dofinansowanie do wycieczek, imprez szkolnych, konkursów szkolnych, dofinansowywania potrzeb szkoły, wspiera uczniów i ich rodziny w trudnej sytuacji finansowej, we współpracy ze szkołą jest organizatorem akcji charytatywnych.

Wiele działań i pomysłów jest jeszcze przed nami, ale aby móc je realizować potrzebne są niezbędne środki finansowe. Stąd też gorąco prosimy o wsparcie 1,5% Państwa podatku.

Pieniądze trafią wyłącznie na potrzeby szkoły i uczniów.

W imieniu Rady Rodziców

Przewodniczący RR Kinga Olszewska