Twoje IP:3.15.237.255

Wspaniała wiadomość! W dniu 29 maja 2023 roku nasi fantastyczni nauczyciele wychowania fizycznego - mgr Lucyna Kalkowska, mgr Robert Karnasiewicz oraz mgr Ewelina Niedbała - wraz z niezastąpioną pomocą Klubu Szachowego SDK-Lotnik Mielec i Spółdzielczego Domu Kultury, filii nr 2 na Smoczce, urządzili niesamowity turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka.

To był prawdziwy szachowy festiwal, który zgromadził aż 72 utalentowanych zawodników i zawodniczek, w tym 46 pełnych pasji uczniów z naszej szkoły. Aby zapewnić emocjonujące rozgrywki, zawody zostały podzielone na 6 grup, uwzględniając różne poziomy umiejętności i kategorie szachowe.

Teraz nadszedł czas, aby ogłosić triumfatorów! Na czołowych miejscach, zasługujących na najwyższe pochwały i normy na wyższe kategorie szachowe, znaleźli się prawdziwi mistrzowie: Agnieszka "Królowa Szachów" Rżany, Maja "Matowa Magia" Mazur, Lena "Skoczek Zadziwiający" Hryniszyn, Dagmara "Błyskawiczna Strategia" Barszcz, Nadia "Arcymistrzyni Planowania" Dwojak, Piotr "Król Roszady" Kulczyk, Hanna "Królowa Trafień" Chlost i Olgierd "Geniusz Szachowej Taktyki" Barszcz.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom niezwykłej determinacji, umiejętności i pasji, jakie wykazali podczas tego turnieju. Wasza gra była niesamowita, a atmosfera pełna radości i entuzjazmu. Dziękujemy nauczycielom oraz wszystkim zaangażowanym osobom i instytucjom, które przyczyniły się do tego niezapomnianego wydarzenia. Szachy to wspaniała gra, która rozwija nasze umysły i daje nam wiele radości. Brawo!