Twoje IP:3.139.82.23

Uczniów klas I – VIII zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym i literackim w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023 pt – Rosnę zdrowo!

Zadanie konkursowe:

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie pracy, która kojarzy mu się z motywem przewodnim kampanii „Rosnę zdrowo!”. Interpretacja hasła zależy od wyobraźni uczestnika. Może to być praca pokazująca, co sprawia nam przyjemność, co jest dla nas ważne, jak widzimy swoją przyszłość czy jak dbamy o swoje zdrowie.

Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką, pozwalającą na utrwalenie obrazu (lub kształtu) na wybranym przez uczestnika materiale. Mogą zatem być narysowane, namalowane, wyklejone przy użyciu plasteliny, kolorowego papieru, krepy, produktów spożywczych (np. ryżu), uformowane z modeliny, wykonane z kasztanów, żołędzi, zapałek, guzików itp. Prace mogą też zostać wykonane za pomocą grafiki komputerowej (tabletu graficznego). Prace literackie: forma dowolna; praca może liczyć najwyżej trzy strony A4 znormalizowanego druku (5400 znaków).

Termin przekazania prac do pedagogów szkolnych: do 9 czerwca.

Rozstrzygnięcie konkursu ogólnopolskiego: 31 sierpnia 2023

Rozstrzygniecie konkursu szkolnego – w nowym roku szkolnym.

Ważne - na udział dzieci i młodzieży w konkursie konieczne jest dołączenie do pracy zgody rodzica, którą można pobrać lub wzorować się – strona internetowa ZTU

lub zgłosić się po nią do pedagoga szkolnego.

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie.

Koordynatorzy:

Anna Tomczyk