Twoje IP:18.218.138.170

12 grudnia w naszej szkole pojawili się wyjątkowi goście - Pani Adriana Miłoś - Wiceprezydent Miasta Mielca i Pani Agata Ćwięka - Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia.

Panie przyjechały ze specjalną „misją” - aby osobiście wręczyć uczniom i nauczycielom wyróżnionym w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 nagrody, które ufundowali realizatorzy kampanii wraz z Panem Jackiem Wiśniewskim - Prezydentem Miasta Mielca.

„Nie czas na nudę! - to hasło towarzyszące tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, realizowanej w Mielcu od wielu lat. Kampania została przygotowana specjalnie z myślą o wsparciu dzieci i młodzieży w budowaniu kompetencji i umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami. Stąd hasło kampanii – „Nie czas na nudę!” – która ma wspierać młode pokolenie w ponownym odnajdywaniu się w realnym świecie i w powrocie do równowagi.” – przeczytamy na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Mielcu. W konkursie kampanii ZTU 2022 udział wzięło 72 uczniów naszej szkoły, spośród których ogólnopolskie jury wybrało 12 prac plastycznych i literackich.

Biorąc pod uwagę, że wśród laureatów konkursów znalazło się 31 uczniów z mieleckich szkół tj. Szkoły Podstawowej nr 1, 3, 6, 8, 9, 11, 13, to liczba wyróżnionych prac uczniów z „Trzynastki” naprawdę jest imponująca, co nie omieszkała zauważyć Pani Wiceprezydent.

A oto lista wyróżnionych uczniów, którym serdecznie gratulujemy:

1.            Kimberley Gołąb

2.            Samuel Bełch

3.            Julia Sikora

2c

4.            Szymon Rębisz

5.            Adam Marek

6.            Maja Maziarska

7.            Jakub Tara

4c

8.            Nadia Olszewska

5c

9.            Laura Filipowicz

10.          Karolina Ząbek

11.          Mikołaj Mikrut

12.          Oliwia Chęcińska

Za udział w konkursie i piękne prace plastyczne dziękujemy wszystkim 72 autorom!

Ponieważ każdy sukces ma swoich opiekunów, oto wyróżnieni w działaniach kampanii ZTU 2022 nauczyciele:

Pani Agata Durej, Pani Marta Kandzior, Pani Lucyna Kostecka, Pani Renata Grochocka, Pani Beata Gola, Pani Marta Nagaduś - Dziekan, Pani Anna Żmuda, Pani Barbara Wojciechowska, Pani Anna Tomczyk, Pani Katarzyna Zemmel.

Zdając sobie sprawę z tego, że ani to wydarzenie, ani wiele, wiele innych działań profilaktycznych organizowanych w naszej szkole nie miałoby miejsca bez wsparcia Pani Anety Durdy – Zastępcy Naczelnika Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia – dlatego do Pani Anety kierujemy nasze „SPECJALNE” serdeczne podziękowanie.

Zapraszamy do relacji: https://www.mielec.pl/nie-czas-na-nude-kampania-zachowaj-trzezwy-umysl/

koordynator

Katarzyna Zemmel