1952

Twoje IP:3.141.31.209

24 listopada 2022 r. dzięki grupietrzask.pl oraz realizacji dziecięcych marzeń jej członków, kolejny raz uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w wyprawie do najciekawszych zakątków świata. W tym roku nasz przewodnik i podróżnik pan Ryszard Stabach zabrał nas do Japonii.

Ta egzotyczna kraina, nie tylko kwitnącej wiśni, wzbudza w wielu z nas ogromne zainteresowanie. Dlatego tym razem właśnie Japonia była celem naszej trochę może wirtualnej, ale bardzo interesującej podróży.

Nasz przewodnik w oparciu o własne przeżycia bardzo interesująco opowiadał, pokazywał na slajdach cudne zakątki Japonii, utrwalone na fotografiach zwyczaje i ciekawostki tego kraju. Mieliśmy także możliwość dotknięcia różnych tradycyjnych przedmiotów przywiezionych przez p. Ryszarda związanych z tym egzotycznym dla nas krajem. Nawet jedna z naszych koleżanek mogła zaprezentować się nam w tradycyjnym, japońskim stroju, którym jest kimono.

LEKCJA Z PODRÓŻNIKIEM była super. Teraz czekamy na kolejną - ale dokąd?????... Jeszcze musimy się zastanowić.