fb

   

Urząd Miejski  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

3372493
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
32
2030
9596
10194
48367
52794
3372493

Forecast Today
2232

Online (15 minutes ago):15
15 guests

Twoje IP:3.236.237.61
   

Szukaj w serwisie...  

   

Polskie Centrum Programu Safer Internet – ZAPRASZA RODZICÓW I NAUCZYCIELI do udziału w 16. Międzynarodowej Konferencji - „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”.

Zapraszamy do udziału w 16. Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”. Jest to największe w Polsce wydarzenie dotyczące kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 27−30 września i będzie miało charakter hybrydowy. Spotkanie będzie transmitowane do internetu na żywo, ale część osób będzie mogła wziąć udział w konferencji osobiście w Warszawie w Airport Hotel Okęcie. W dniach 27−28 września odbędą się sesje plenarne, a 29−30 września będzie można wziąć udział w sesjach warsztatowych online, na które obowiązywać będzie osobna rejestracja.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystąpienia podczas dwóch pierwszych dni będą dostępne w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Konferencja będzie tłumaczona również na język migowy.

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Wydarzenie organizowane jest w ramach programu Komisji Europejskiej “Digital Europe”.

Konferencja została objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Szczegóły programu oraz możliwość zarejestrowania się są dostępne na stronie konferencji - https://www.konferencja.saferinternet.pl/

Z życzeniami dobrego życia dla naszych Uczniów i Państwa, zachęcamy do czerpania z dobrych źródeł wiedzy w proponowanych transmisjach na żywo lub retransmisjach.

Milena Soboń

Anna Tomczyk

Katarzyna Zemmel

   
© by Sp13.