Twoje IP:13.59.82.167

24 czerwca 2022 r. w auli szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych. Uczniowie po raz ostatni spotkali się w murach szkoły z nauczycielami oraz kolegami i koleżankami.

Pani Dyrektor Dorota Buczek- Kolanko wręczyła uczniom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem oraz dyplomy laureatom i finalistom konkursów kuratoryjnych. Do Złotej Księgi Absolwentów zostali wpisani:

Amelia Drozdowska z kl. 8a, Marlena Winiarska z kl. 8a, Emma Ogórek z kl.8a;

Alicja Bielec z kl. 8b, Wiktor Rębisz z kl.8b, Zofia Zawadzka z kl.8b;

Martyna Ptak z kl. 8c, Agata Machnik z kl. 8c.

Martyna Ptak odebrała również z rąk Pani Dyrektor za wybitne osiągnięcia w szkole podstawowej statuetkę Szczęśliwa Trzynastka. Ponadto Martyna oraz Zofia Zawadzka zostały nagrodzone statuetką Epikura wykonaną przez pana Tomasza Mrozowskiego w dowód uznania dla laureatów i finalistów Kuratoryjnego Konkursu z Biologii.

Ważnym punktem uroczystości były prezentacje przygotowane przez uczniów, które dostarczyły im wielu wspomnień i wzruszeń. Uroczystość została również uświetniona występem Nikoli Stachury z kl. 8a, która zaprezentowała taniec nowoczesny. Było też coś na wesoło. Ósmoklasiści zostawili nauczycielom opracowane przez nich pomoce dydaktyczne: młotki do wbijania wiedzy, przepuszczarkę uniwersalną do wpuszczania wiedzy do głowy ucznia oraz specjalne różowe okulary do sprawdzania kartkówek i klasówek. Nie zabrakło oprawy muzycznej w postaci pięknych piosenek w wykonaniu Wiktorii Rydzy z kl. 8a oraz Anieli Serafińskiej z kl. 4c.

Uroczystość została przygotowana przez p. Ewę Rzeszutek we współpracy z nauczycielami: Urszulą Bar, Agatą Tarczoń, Ewą Ziembą- Ząbek oraz Witolda Targosza.