Twoje IP:3.16.51.3

W czwartek 9 czerwca 2022r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość podsumowania tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Nasza uczennica Martyna Ptak została uhonorowana za swoje wybitne osiągnięcia tytułu laureata w trzech konkursach przedmiotowych: matematyki, biologii i chemii. Martyna zajęła drugie miejsce w województwie podkarpackim pod względem ilości zdobytych tułów laureata potwierdzone dyplomem „Wybitny Laureat”. Podczas Gali z rąk Wojewody Podkarpackiego Pani Ewy Leniart i Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch otrzymała brązową statuetkę za trzeci najlepszy w województwie wynik w konkursie biologicznym. Opiekunami Martynki były Panie Barbara Pyrz i Mirosława Szypuła.

Za osiągnięcie tytułu laureata w konkursie kuratoryjnym z matematyki nagrodzona została także uczennica Amelia Drozdowska. Jej opiekunem była Pani Barbara Stępień.

Szkoła Podstawowa nr 13 w Mielcu od zawsze wspiera i rozwija młode talenty.

W latach 2017, 2018 i 2019 otrzymała Statuetkę Nieprzeciętna Szkoła za wybitne osiągnięcia.

Gratulujemy uczennicom, a słowa podziękowania kierujemy do ich rodziców i nauczycieli - opiekunów.