Online (15 minutes ago):17
17 guests

Twoje IP:18.191.108.168

Szukaj w serwisie...

W dniu 6 czerwca 2022 r. w Przeworsku odbyły się Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Szachach. Naszą szkołę reprezentowało 30 uczniów z klas I-III sportowych o profilu szachowym.

W kategorii dziewczynek klas I Wicemistrzynią Województwa Podkarpackiego została Aleksandra Majcher z klasy IB, a brązowy medal zdobyła Zofia Rudek z IA. Czwarta była Maja Ratusińska, a piąta Emilia Chorzępa uczennice klasy IA. Wśród chłopców z I klasy najwyżej, na dziesiątym miejscu uplasował się Wiktor Kilian.

W kategorii dziewczynek klas II brąz zdobyła Maja Mazur, czwarte miejsce zajęła Maja Maziarska, a szósta była Emilia Cichosz- wszystkie z IIA. Wśród chłopców najwyższe 6 miejsce zajął Alan Kopacz, a dziesiątkę zamknął Adam Bugaj z IIA

W kategorii klas III chłopców Wicemistrzem Województwa Podkarpackiego został Olgierd Barszcz, Eryk Pondo był dziewiąty, a Igor Stachowicz jedenasty.

W osobnej klasyfikacji szkół biorących udział w programie „Edukacja przez Szachy w Szkole” nasze dzieci opanowały całe podium