NASZA SZKOŁA CZEKA NA CIEBIE.  

   

fb

   

   

Urząd Miejski  

   

Edukacja przez Szachy  

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

2619540
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
834
1351
6224
12660
17755
48457
2619540

Forecast Today
1416

Online (15 minutes ago):20
20 guests

Twoje IP:3.229.124.74
   

Szukaj w serwisie...  

   

W ramach działań profilaktycznych w zakresie PRZECIWDZIAŁANIA AGRESJI I CYBERPRZEMOCY nasza szkoła włączyła się w międzynarodową akcję DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU 2022, zachęcając uczniów, rodziców i nauczycieli do różnych form aktywności i zaangażowania w poszerzaniu wiedzy, dbaniu o bezpieczne relacje online i dobre dla własnego rozwoju wykorzystywanie technologii IT.

Do uczniów wszystkich klas na przełomie lutego i marca skierowana została propozycja udziału w KONKURSACH:

PLAKAT: “Kodeks internauty”

HASŁO promujące bezpieczne korzystanie z Internetu,

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA: „Zasady bezpiecznego internetu

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i wykonali ciekawe indywidualne i zespołowe prace plastyczne, dziękujemy uczniom, którzy przygotowali tematyczne prezentacje multimedialne. Prezentacje będą wykorzystane podczas lekcji na temat bezpiecznego korzystania z internetu.

Rodzicom młodszych uczniów dziękujemy za fachową pomoc i obecność w twórczym procesie swoich dzieci. Te wspólne chwile z pewnością były bezcenne, a „dobre ziarno zostało zasiane”.

Jury ogłasza zwycięzców konkursu:

W kategorii PLAKAT - klasy I – III – praca indywidualna

I miejsce

Kimberly Gołąb Ia

Jakub Trzyna IIIa

II miejsce

Szymon Żak IIIa

Aleksandra Sieroń IIIa

III miejsce

Marlena Ptak IIIa

Igor Stachowicz IIIa

Wyróżnienia

•             Aleksandra Batog IIIc

•             Maja Rydza IIIa

•             Nadia Świć IIIa

•             Alex Grzesik IIIa

•             Liam Piela IIIa

•             Jakub Pipała IIIa

W kategorii PLAKAT - klasy I – III – praca zespołowa

I miejsce

Julia Sałamunia i Zuzanna Działo IIIc

II miejsce

Agnieszka Sypek i Katarzyna Zięba IIIc

III miejsce

Kornelia Romanek i Paweł Królikowski IIIc

Wyróżnienia

•             Szymon Tazbir i Radzimir Sieńkowski IIIc

•             Jagoda Tyrpa i Amelia Olszewska IIIc

•             Kinga Wincenciak i Kamila Chruszczyk IIIc

•             Jagoda Magdziak i Michał Piasecki IIIc

W kategorii PLAKAT – klasy IV - VIII

I miejsce

Laura Filipowicz IVc

II miejsce

Magdalena Sudoł VIIa

III miejsce

Mikołaj Taran IVc

Lena Giera IVc

W kategorii PREZENTACJA – klasy I - III

I miejsce

Tomasz Sieroń IIIa

II miejsce

Igor Garncarz IIb

III miejsce

Antoni Pietryka IIIa

Olgierd Barszcz IIIa

W kategorii PREZENTACJA – klasy IV - VIII

I miejsce

Wiktor Rębisz VIIIb

II miejsce

Julia Iwasieczko VIIb

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

Dyplomy i małe niespodzianki będą na Was czekać podczas rozdania świadectw.

Do obejrzenia wystawy wszystkich prac plastycznych zapraszamy na szkolną aulę.

Składamy podziękowanie Gminie Miejskiej Mielec, na ręce Pani Agaty Ćwięki i Pani Anety Durdy - za finansowe wsparcie tego przedsięwzięcia.

Anna Tomczyk

Milena Soboń

Katarzyna Zemmel

Elżbieta Wąż

https://photos.app.goo.gl/cq4ZugeKzTEvuNvo6

   
© by Sp13.