Twoje IP:3.139.82.23

W budynku OSP Mielec przy ulicy Kilińskiego 15 marca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom” na szczeblu miejskim. Uczniowie naszej szkoły stanowili wśród zwycięzców całkiem sporą grupę, a ich prace zostały wybrane spośród prawie 300 prac wszystkich uczestników konkursu.

Oto oni:

KLASY I-III

I MIEJSCE - Mateusz Cieślik

III MIEJSCEAdam Cena

WyróżnienieMagdalena Koba

KLASY IV-VI

I MIEJSCEMaja Chęcińska

KLASY VII-VIII

II MIEJSCEAnna Machniak

III MIEJSCEMagdalena Sudoł

Opiekunami naszych artystów byli Pani Beata Gola, Pani Lucyna Kostecka, Pani Anna Rogóż i Pan Witold Targosz.

„Konkursowi patronował Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, który wręczał laureatom nagrody i wyróżnienia w towarzystwie m.in. Komendanta PSP Mielec Łukasza Kapinosa, zast. Komendanta Wojewódzkiego PSP Andrzeja Marczeni i wieloletniego organizatora konkursu na szczeblu miejskim Piotra Toczyńskiego (OSP Mielec).Uczestnicy konkursu musieli się wykazać umiejętnościami plastycznymi, a także wiedzą pożarniczą. Zarówno w Mielcu, jak i w powiecie mieleckim konkurs cieszy się dużą popularnością, a o jego wysokim poziomie świadczy fakt, że laureaci z mieleckich szkół zdobywają liczne laury także na wojewódzkim i krajowym szczeblu.” – przeczytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Mielcu w relacji z tego wydarzenia.

Gratulujemy wszystkim uczniom i ich opiekunom, po cichutku licząc na wyróżnienia prac również na wyższych szczeblach, i zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

PS

Madzi, która nie mogła osobiście odebrać nagrody, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Katarzyna Zemmel