NASZA SZKOŁA CZEKA NA CIEBIE.

2619488
2619488

Twoje IP:3.229.124.74

Szukaj w serwisie...

W czwartek 10 lutego w klasie 1a odbyło się spotkanie online z panią policjantką. Dotyczyło ono bezpieczeństwa podczas nadchodzących ferii zimowych.

Uczniowie utrwalili sobie zasady poruszania się po drodze oraz sposoby obrony przed atakiem groźnego psa. Pani policjantka omówiła zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przypomniała również o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód, zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni. Wspomniała też o zachowaniu rozsądku w kontaktach z nieznajomymi osobami oraz przekazała informacje, jak bezpiecznie korzystać z internetu. Pogadanka na wymienione tematy poparta była licznymi filmikami, co uatrakcyjniło spotkanie i przyczyniło się do trwalszego zapamiętania różnych groźnych sytuacji.

W trakcie spotkania uczniowie mogli zadawać pytania i dzielić się swoimi przemyśleniami oraz spostrzeżeniami.