NASZA SZKOŁA CZEKA NA CIEBIE.

2619490
2619490

Twoje IP:3.229.124.74

Szukaj w serwisie...

Karnawał to szalona, pełna kolorów, muzyki i zabaw tradycja. Okres ten jest niezwykle lubiany przez dzieci, ponieważ dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Tak było też w naszej szkole.

9 lutego w klasie 1a odbył się bal karnawałowy. Kolorowe dekoracje w sali i skoczna muzyka wprowadziły uczniów w radosny nastrój oraz zachęciły do wspólnej zabawy.

Pierwszoklasiści wystąpili w ciekawych, kolorowych kostiumach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: w tańcu w parach z balonem czy tańcu na gazetach. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu, którymi zostali Zosia B. i Adam.

Bal stanowił doskonałą okazję do integracji grupy oraz przyczynił się do wzmocnienia więzi między uczniami. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili w atmosferze pełnej życzliwości i radości. Szkoda, że następny bal dopiero za rok…