NASZA SZKOŁA CZEKA NA CIEBIE.  

   

Urząd Miejski  

   

Edukacja przez Szachy  

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

1802577
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
2079
2572
18440
18440
65638
99890
1802577

Forecast Today
2880

Online (15 minutes ago):31
31 guests

Twoje IP:3.95.131.146
   

POLinfo  

   

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 dla klas od I-VII odbyła się na auli szkolnej o godzinie 10.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Każdą klasę reprezentowała delegacja 2 uczniów wraz z wychowawczynią oraz nauczycielami uczącymi w poszczególnych klasach. Wśród zaproszonych gości był wizytator z Podkarpackiego Kuratorium Oświaty- pan Dawid Kuraś. Na uroczystości była również obecna Pani Dyrektor Teresa Lechocińska- Ciupa oraz Pani Wicedyrektor Beata Machnik - Babula.

W części oficjalnej zostały przedstawione osiągnięcia uczniów w konkursach kuratoryjnych, wyczytano uczniów wpisanych do Złotej Księgi Absolwentów oraz wymienieni zostali uczniowie, którzy uzyskali tytuł „Uczeń Roku” w klasach od IV- VII. Wyróżnionym uczniom dyplomy wręczyła pani Dyrektor Teresa Lechocińska - Ciupa.

Uczniami roku zostali:

- z klas czwartych – Piotr Kulczyk z 4b ze średnią 5,64

- z klas piątych – Maja Chęcińska z 5b ze średnia 5,75

- z klas szóstych – Oliwia Chęcińska z 6b ze średnią 5,67

- z klas siódmych – ex aequo Wiktoria Rydza z 7a i Agata Machnik z 7c

W drugiej części uroczystości uczniowie chcieli pożegnać się z Panią Dyrektor Teresą Lechocińską - Ciupa, która w tym roku szkolnym odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Uczennica z klasy 7a - Marlena Winiarska - w imieniu całej społeczności uczniowskiej, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły złożyła Pani Dyrektor najszczersze podziękowania za lata wytężonej i owocnej pracy i za serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli.

Wiele wzruszeń i przemiłych wspomnień dotyczących pracy Pani Dyrektor oraz jej życia pozaszkolnego dostarczyła prezentacja wykonana przez panią Urszulę Bar.

Natomiast uczniowie z klas I-III przekazali swoje podziękowania słowami piosenki płynącej prosto z serca oraz krótkim występem artystycznym.

Na koniec uczennice Wiktoria Rydza i Maja Zboch z klasy 7a złożyły podziękowania nauczycielom, rodzicom oraz uczniom za ten trudny dla wszystkich rok szkolny i życzyły wszystkim spędzenia jak najmilej zasłużonych wakacji.

Nad całością pieczę sprawowała pani Helena Wolska, a do uświetnienia uroczystości przyczyniły się panie: Aleksandra Kurowska, Katarzyna Kozak, Anna Rogóż, Ewa Ziemba-Ząbek, Ewa Rzeszutek oraz niezastąpieni operatorzy sprzętu z klasy 7a – Szymon Stokłosa i Krzysztof Graniczka.

https://photos.app.goo.gl/iebRWBp29AA81Anc9

   
© by Sp13.