NASZA SZKOŁA CZEKA NA CIEBIE.  

   

Urząd Miejski  

   

Edukacja przez Szachy  

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

1802713
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
2215
2572
18440
18440
65774
99890
1802713

Forecast Today
2928

Online (15 minutes ago):27
27 guests

Twoje IP:3.95.131.146
   

POLinfo  

   

W dniu 25.06.2021 roku na auli szkolnej miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego klas ósmych. Dla naszych ósmoklasistów było to ostatnie spotkanie w murach Szkoły Podstawowej nr 13. Absolwenci, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego, odebrali z rąk Pani Dyrektor Teresy Lechocińskiej-Ciupa świadectwa ukończeni szkoły podstawowej z wyróżnieniem, również tegoroczni laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych, a także uczniowie wpisani do Złotej Księgi Absolwentów (8 A: Karol Machnik, Noemi Bełch, Filip Rajca, 8B: Maja Dragan, Emilia Kulczyk, Oliwia Stachura oraz Aleksandra Sypek) zasłużyli na gratulacje.

Pożegnanie ósmoklasistów zaszczycili swoją obecnością pan Dawid Kuraś- wizytator z Podkarpackiego Kuratorium w Rzeszowie - oddział w Tarnobrzegu oraz pan Mirosław Kapinos - Naczelnik Wydziału Edukacji. Ogromnym wyróżnieniem dla naszej szkoły, a w szczególności dla naszego byłego już ucznia - Karola Machnika było odebranie z rąk pana wizytatora statuetki za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Kuratoryjnym Konkursie z Informatyki. Karol uhonorowany został również Dyplomem Wybitnego Laureata za uzyskanie tytułów laureata z informatyki i matematyki. Karol Machnik oraz Aleksandra Sypek z rąk Pani Dyrektor za spektakularne osiągnięcia w szkole podstawowej otrzymali również statuetkę Szczęśliwa Trzynastka. Na Olę czekała jeszcze jedna niespodzianka - statuetka Epikura przygotowana przez pana Tomasza Mrozowskiego - w dowód uznania za trud włożony w przygotowanie do Kuratoryjnego Konkursu z Biologii i uzyskanie tytułu laureata.

Nie zabrakło momentów wzruszeń - uczniowie klas ósmych przygotowali prezentacje pełne wspomnień, nasi absolwenci przedstawili skecz „Ósmoklasista potrafi- life is life”. Nawet uczniowie klasy I chętnie włączyli się w pożegnanie starszych kolegów śpiewając dla nich piosenkę. Dziękujemy również Kornelii Sajek i Wiktorii Rydza za piękne wykonanie piosenek podczas uroczystości.

Uroczystość przygotowała p. Małgorzata Robak wspierana przez nauczycieli: p. Ewę Ziembę- Ząbek, p. Lucynę Kalkowską, p. Witolda Targosza oraz p. Barbarę Stępień. Ogromne podziękowania należą się zaangażowanej i zawsze chętnej do pomocy młodzieży.

Absolwentom życzymy powodzenia i właściwych wyborów, zaś wszystkim uczniom oraz nauczycielom - bezpiecznych, słonecznych wakacji!

https://photos.app.goo.gl/hynkB6q6qrKCCrLB7

   
© by Sp13.